Certyfikowani

W tej zakładce znajdują się listy wszystkich firm, osób, stron internetowych, wydarzeń, grup i profili Facebook oraz kanałów youtube zweryfikowanych przez Uczciwe Praktyki. Po wybraniu odpowiedniej kategorii zobaczysz listę certyfikowanych firm oraz ich krótki opis.

Aby Twój podmiot również znalazł się na tej stronie, jako polecany oraz zweryfikowany przez Uczciwe Praktyki należy wypełnić formularz kontaktowy. Po otrzymaniu zgłoszenia, jest ono analizowane przez członków zespołu skupionego wokół Uczciwych Praktyk. Może zdarzyć się, że potrzebne będą dodatkowe wyjaśnienia, niezawarte w formularzu zgłoszeniowym, a które ciężko będzie znaleźć zespołowi weryfikującemu w publicznie dostępnych w Internecie danych.

Po otrzymaniu certyfikatu/weryfikacji dany podmiot umieszczany jest w kategorii, w której był zgłaszany. W przypadku prowadzenia działalności/profili w kilku obszarach prosimy o zgłoszenia w kilku kategoriach. Przyspieszy to wtedy pracę zespołu, przez możliwość oceny zbiorczej zgłoszenia. Po publikacji wpisu w naszym portalu do zgłaszającego wysyłana jest informacja zwrotna wraz z linkiem do wpisu oraz logo, które może on umieścić na swojej stronie internetowej, profilu lub kanale.